zondag 25 februari 2007

Fred Cohenno



Fred Cohenno
Keramist
cohenno@xs4all.nl
deelnemer no. 45

Wil van Valen



Wil van Valen
Schilder
bericht@wilvanvalen.nl

Trudy van den Brink


Trudy van den Brink
schilderijen acryl op doek abstract
trudyvdbrink@wanadoo.nl

H. Bijster


H. Bijster
Keramiek
h.bijster3@chello.nl

Grada van Wessel

Grada van Wessel
Archi-art schilderijen
gradavanwessel@hotmail.com

Jelle Nijhout

Jelle en Til Nijhout
Keramiek
jelle.nijhout@hetnet.nl
deelnemer no. 50

Elisabeth Leeuwesteijn


Elisabeth Leeuwesteijn
Sculpturen- Panelen
aleeuwesteijn@zonnet.nl

Ben Vollenberg


Ben Vollenberg
Glaskunst
bvollenberg@home.nl

Atelier Fersier


Ferdi Wouters & Maria Vermijn
Maria Vermijn gedichten:

Draag in handen van zorg

de tere bloem van geluk

Ontvouw met verbaasde vingers

haar kleurrijke bladeren

Wonder


Ferdi Wouters Goud tot Hout

liesbeth Busman


Liesbeth Busman samen met Steven Stehouwer de "Groep 77.49"
Sieraden,draag-objecten, edelgrafiek
mail@liesbethbusman.com

Marijke Dijker


Marijke Dijker
Keramiek

Jan Scheffe


Jan Scheffe
Beeldhouwwerk brons
j.scheffe@wanadoo.nl

Cary Roothans


Cary Roothans
Abstracte olieverfschilderijen
g.roothans@onsnet.nu

Mieke Cobussen

Mieke Cobussen
Schilderijen

Wim Schreurs


Wim Schreurs
Beeldhouwwerk
w_schreurs@planet.nl

Karla van Geldrop


Karla van Geldrop
Aquarel Giuache Eitempera
karlavangeldrop@tiscali.nl

Alie en Bas Spek



Alie en Bas Spek
Aquarel techniek
Alie wilde bloemen
Bas Landschappen

Betsy Klabbers


Betsy Klabbers
Keramiek & Serpentijn
betsyklabbers&hotmail.com

Annelies van Berkum

Annelies van Berkum

Keramiek & Huisdecoratie

Silene van Waveren


Silene van Waveren
Keramiek
silen@keramiek@planet.nl

Rien van Bergen


Rien van Bergen
Lood op glas

Hetty Branderhorst Snijder


Hetty Branderhorst Snijder
Olieverf schilderijen (semi) abstract

atelierhet@hetnet.nl

E. Prevljak

E. Prevljak
Bosnische sieraden

maandag 5 februari 2007

Petra v.d Broek


Petra van den Broek
Schilderijen en Fantasie Poppen
gemengde techniek

Toon vd Broek


Toon van den Broek
Acryl Schilderijen
Franse en Hollandse landschappen

zondag 4 februari 2007

Jolanda Nabben


Jolanda Nabben
Keramiek en sieraden
jolandanabben@hotmail.com

W. Kragtwijk v 't Hooft

W Kragtwijk v. 't Hooft
Edelsmeden zilveren sieraden

Francien Thijs


Francien Thijs
Keramiek
fthijskeramiek@planet.nl

Annetje Vossen Geertsen


Annetje Vossen Geertsen
Zilveren sieraden

Riet Oosterhof


Riet Oosterhof
Poppen en beelden van Powertex
riet.oosterhof@gmail.com

Leonie Hendriks


Leonie Hendriks
Keramiek
leonie.jm.hendriks@hetnet.nl

Steven Stehouwer


Steven Stehouwer samen met Liesbeth Busman "Groep 77.49"
zilveren sieraden en gebruiksobjecten
ste.steven@gmail.com
website www.titaantovenaar.nl

Bets Bressers


Bets Bressers
Keramiek objecten

info@bbk-keramiek.nl

Willy Schut


Willy Schut
Textiel en Acryl schilderijen
willyschut@hotmail.com

Anli de Vries


Anli de Vries
Edelsmid -Sieraadontwerper
anlidevries@planet.nl

Gerda Berns


Gerda Berns
Tiffany
b.j.berns@kpnplanet.nl

C├ęsarine Hiddink



Cesarine Hiddink
Cesarine art jewelry
info@cesarine.nl

Sjannie Dorff Bouwman


Sjannie Dorff-Bouwman
Keramiek Galerie Amede
amede@tiscali.nl

Ans Derks


Ans Derks
Abstracte schilderijen
anshulsmanderks@hotmail.com

Jan Bosch

Jan Bosch
airbrush-kunst
boschjes@hetnet.nl

Roos Tabink


Roos Tabink
Abstracte schilderkunst in acrylverf
roos.tabink@studio4d.nl